DuoLife VitaC - 750ml

  • Kód produktu: DuoLife VitaC - 750ml
  • Dostupnosť: Skladom
  • 29,00 €

  • Bez DPH: 24,17 €

DuoLife VitaC je 100% prírodný, kompletný vitamín C, ktorý spĺňa požiadavky ľudí, ktorí hľadajú produkt, ktorý zlepšuje náladu a poriadne dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov v organizme. Skoncentrovaná dávka energie.

DuoLife Vita C je riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob, ako si zlepšiť náladu a doplniť nedostatok vitamínov a minerálov - jednoducho si užiť život plný energie.

DuoLife Vita C je produkt, ktorý dopĺňa nedostatky vitamínov, ktoré sú výsledkom stravovania, v ktorom chýbajú jednotlivé živiny, vrátane vitamínu C, alebo vyplývajú zo zníženej imunity, chorôb, zvýšenej fyzickej a psychickej námahy, keď jej organizmus potrebuje viac. Účinne spĺňa dennú potrebu spomínaných vitamínov, čím bráni potrebe užívania nespoľahlivých prípravkov pochádzajúcich zo zdrojov, ku ktorým nemáme dôveru.

 

Produkt je založený na prírodných zložkách, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na skoncentrovanú dávku zdravia v kvapalnej forme, ktorá sa ľahko užíva. Tieto zložky umožňujú posilniť imunitný systém a udržať optimálny stav organizmu.

 

Zloženie: šťava z plodov ruže šípovej, šťavy z plodov aceroly vytvorený z pyré plodov aceroly, extrakt z plodov aceroly s obsahom vitamínu C 50%, extrakt z jahôd CamuCamu.

Neobsahuje konzervačné látky a geneticky modifikované produkty.

DuoLife VitaC je inovatívna zmes biologicky aktívnych, prírodných zložiek. Odstránenie obsahu konzervačných látok, príchutí, umelých farbív a GMO produktov garantuje najvyššiu kvalitu a zároveň zvyšuje stráviteľnosť produktu.

Lista Kolońska® (Cologne List®) - náš dobrovoľný záväzok k čistému športu

Výrobok DuoLife Vita C je na Kolínskom zozname Lista Kolońska® (Cologne List®), zozname výrobkov s minimalizovaným rizikom dopingu.

Cologne List® je iniciatíva na prevenciu dopingu, ktorú vedie Porýnske olympijské centrum, ktoré chce splniť svoju povinnosť starať sa o vrcholových športovcov, ktorých podporuje. Lista Kolońska® (Cologne List®) uvádza výživové doplnky, ktoré boli testované na prítomnosť vybraných anabolických steroidov a stimulantov nezávislým vedeckým laboratóriom, ktoré je jedným z popredných svetových laboratórií na analytické testovanie zakázaných látok vo výživových doplnkoch.

Výživové doplnky, ktoré sú zaradené do Kolínskeho zoznamu Lista Kolońska® (Cologne List®), podliehajú viacerým testom, ktoré okrem iného vykonáva Inštitút biochémie Nemeckej športovej univerzity v Kolíne nad Rýnom. Cieľom výskumu je kontrolovať výživové doplnky a overiť, či neobsahujú látky relevantné pre doping, ako sú anabolické steroidy a stimulanty, ktoré nie sú uvedené na obale analyzovaných výrobkov.

Nutričné hodnoty
Bez cukru: Yes
Overall Rating 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie