Menopauza - čajová zmes - 120g UKKO

  • Kód produktu: Menopauza - čajová zmes - 120g UKKO
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,99 €

  • Bez DPH: 10,83 €

Menopauza - čajová zmes - 120g UKKO

- Čaj UKKO na menopauzu znižuje výskyt návalov horúčavy, nepríjemného potenia, pomáha pri nespavosti a má dobrý vplyv na nervozitu a výkyvy nálad. Okrem toho, že prispieva k pocitu vyrovnanosti, nespôsobuje závislosť a poskytuje 100% prírodné riešenie.

- Čajovú zmes sme zostavili z takých, dôkladne pozbieraných byliniek, ktoré samy o sebe vplývajú priaznivo na ženský organizmus, spolu však ponúkajú prekvapivo účinné a komplexné riešenie komplikovaných problémov spojených s menopauzou.

- Čajová zmes na menopauzu bola doplnená o tri nové zložky (pomarančová kôra, lipový kvet a citrónová tráva), vďaka ktorým je oveľa chutnejšia a účinnejšia. Nové bylinky okrem iného zlepšujú upokojujúci, protikŕčový a posilňujúci účinok čaju. V prípade citlivosti alebo alergie na ktorúkoľvek zložku sa konzumácia čajovej zmesi neodporúča.

Ako pomáha Čaj na menopauzu pri zmiernení príznakov klimaktéria?

Čaj na menopauzu sme zostavili preto, aby sme pomohli ženám v prechode a aby boli dary prírody dostupné pre každého. Mnohé bylinky majú priaznivý vplyv na rôzne príznaky menopauzy, ale náš čaj toho vie oveľa viac.

Vďaka prírodným rastlinným hormónom môže doplniť nedostatok hormónov v menopauze

Môže znížiť intenzitu a frekvenciu návalov horúčav a zmierniť nočné potenie

Môže prospešne vplývať na nervový systém, uvoľniť a upokojiť hladké svalstvo a zmierniť kŕče

Môže zmierniť príznaky depresie a zlepšiť kvalitu života

Nie je návykový a predstavuje 100% prírodné riešenie

Čaj na menopauzu je komplexné riešenie stavajúce na súčinnosti jednotlivých byliniek, ktoré na jednej strane priaznivo vplývajú priamo na najčastejšie a najnepríjemnejšie príznaky menopauzy, ako napríklad návaly horúčavy, potenie, nepravidelná menštruácia a výkyvy nálady. Pomáhajú však aj pri nervozite, podráždení, poruchách spánku a migréne, ktoré sa taktiež objavujú u postihnutých.

Na druhej strane, funguje aj ako prírodná hormonálna substitúcia, pretože rastlinné zložky obsahujú rastlinné hormóny, tzv. fytoestrogény, ktoré sa štruktúrou podobajú ženským pohlavným hormónom. Ich pravidelný príjem prirodzeným spôsobom znižuje nepríjemné prejavy hormonálnych zmien v tele ženy (pokles hladiny estrogénu).

Navyše, čaj dodáva organizmu v prechode minerálne látky a mikroživiny, ktoré mu chýbajú. Tak posilňuje imunitný systém a zepšuje celkový zdravotný stav ženy. Silnejší organizmus sa dokáže s príznakmi menopauzy popasovať lepšie.

PRAVIDELNOU KONZUMÁCIOU ČAJU UKKO NA MENOPAUZU MÔŽETE ŽIŤ NAPLNO, BUDETE SA LEPŠIE CÍTIŤ A ZMIERNIA SA AJ PRÍZNAKY, KTORÉ VÁM ZNEPRÍJEMŇOVALI ŽIVOT.

Čaj UKKO na menopauzu je potravinársky výrobok, jeho užívanie nenahradzuje zdravú a rozmanitú stravu, alebo potrebnú lekársku starostlivosť! V prípade precitlivenosti na jeho ktorúkoľvek zložku sa konzumácia tohto čaju neodporúča, prípadne, ak pravidelne užívate lieky, alebo podstupujete dlhodobú liečbu, pred objednaním čaju sa poraďte so svojím lekárom, lekárnikom.

Overall Rating 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie