BAZA - KVET 50 g

  • Kód produktu: BAZA - KVET 50 g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,99 €

  • Bez DPH: 4,99 €

Baza kvet - zázrak z prírody

Zloženie : kvet bazy

Kvet bazy krásne vonia a má nádhernú farbu. Baza má blahodarné účinky na celý ľudský organizmus, ktoré sú potrebné práve v tomto čase, kedy svet zažíva obrovský boj s vírusom COVID19. Vďaka svojím protizápalovým účinkom pomáha organizmu pri napadnutí rôznymi vírusmi.

Najznámejší a najdlhšie evidovaný účinok je boj s chrípkou a ochoreniami dýchacích ciest. Práve tieto príznaky sú najpodobnejšie s vírusom Koronavírusu. Čaj z bazy čiernej sa používa pri bronchitíde, nádche, rôznych zápalových ochoreniach a vďaka svojim antioxidačným účinkom slúži ako prevencia pred chorobami, ktoré sú zapríčinené oxidačným stresom.

Pokiaľ chcete ochrániť seba a svoju rodinu, odporúčame práve extrakt z kvetu bázy v podobe chutného čaju. Ten zaručí organizmu bohatý zdroj potrebných látok, aby sa chránil pred nebezpečnými vírusmi. Koronavírus mnohí odborníci prirovnávajú k chrípke. Istý profesor z Čiech potvrdil ale to, že tento vírus je 10 krát silnejší ako vírus chrípky. Toto je fakt a naším zodpovedným prístupom musíme dbať o to, aby sme boli zdraví kvôli sebe a svojím rodinám.

Pokiaľ bude Vašim cieľom dosiahnuť dokonalé pripravené telo na boj proti chorobám, tak odporúčame kombinovať čaj s bazy s kvalitným medom a kurkumou. Aj kvalitný včelí med a zdravú kurkumu nájdete v Špajza-inak.sk. Med nám dodávajú tí najlepší včelári zo Slovenska. Dbáme o kvalitu a pôvod medu a aj preto sa k nám zákazníci radi pre med vracajú. Kurkumu nám dodáva Dávid Jurásek zo spoločnosti Dávidkovo Koření. Tento majster koreninár prináša už niekoľko rokov to najkvalitnejšie korenie do našich domácnosti.

Ak si to zrekapitulujeme tak vychádza tento skvelý recept: Z kvetov Bazy uvaríme chutný čaj. Dodržujte dávkovanie, ktoré je uverejnené na obale čaju. Po miernom ochladení pridáme lyžicu medu a za stáleho miešania pridáme Štipku kurkumy. Zvyknem ešte kvapnúť pár kvapiek citrónu a nápoj ANTIVÍRUS je na svete.

Želáme naším zákazníkom pevné zdravie a úsmev na tvári každý deň.

Maroš_Špajza-inak.sk

Výrobca: Helena Kačmarčíková

Krajina pôvodu: Slovensko
 

 

Nutričné hodnoty
Bez GMO: Yes
Overall Rating 0
Napísať recenziu
Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie